تاریخ انتشار : دوشنبه 23 اسفند 1400 - 17:24
52 بازدید
کد خبر : 195628

دانلود زیرنویس فیلم Paper Spiders 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Paper Spiders 2020 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Paper Spiders 2020 سیستو با نسبت ابعاد جعبه‌ای برای کل «جان و سوراخ» کار می‌کند – یک ساختار بصری به طور فزاینده محبوب و اغلب اضافی که در فیلم‌هایی مانند «لوسی در آسمان» و «بازگشت به خانه» آزاردهنده به نظر می‌رسد. به جز، این فیلمساز باعث می‌شود که باریکی بیگانه‌کننده قاب برای

دانلود زیرنویس فیلم Paper Spiders 2020 سیستو با نسبت ابعاد جعبه‌ای برای کل «جان و سوراخ» کار می‌کند – یک ساختار بصری به طور فزاینده محبوب و اغلب اضافی که در فیلم‌هایی مانند «لوسی در آسمان» و «بازگشت به خانه» آزاردهنده به نظر می‌رسد. به جز، این فیلمساز باعث می‌شود که باریکی بیگانه‌کننده قاب برای تصویرش ضروری به نظر برسد، زیرا آن را در اطراف طرح تولید نازک، استریل و آرام‌بخش فیلم می‌پیچد. در کنار فیلمبردارش پل اوزگور که داستان را با خطوط تمیز، رنگ‌های بی‌صدا (اما نه تند) و نماهای نظارتی که عمداً یکی را در فاصله‌ی کوتاه‌تر نگه می‌دارند، به تصویر می‌کشد، کارگردان نوعی احساس قابل احتراق را در اینجا فرا می‌خواند. این یکی از مواردی است که او هوشمندانه آن را منفجر نمی کند، بیش از حد توضیح نمی دهد، یا زیاده روی نمی کند، حتی زمانی که داستان او در یک نقطه از طریق یک جفت شخصیت جدید یک انحراف ناگهانی را طی می کند. این چیزهای هیجان‌انگیز و بی‌صدا فراری است که با طراوت عمیقی در ترس‌های ژانر دوران بلوغ می‌کاود.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/paper-spiders-2020/

PAPER SPIDERS (2021) - Official Trailer [HD] - YouTube

زیرنویس فیلم Paper Spiders 2020 برای داون، به سرعت مشخص می‌شود که مادر نگران همیشگی شما نیست. نگرانی او در مورد تجاوزات و صداهای همسایه در شب از مرز اضطراب بیش از حد روزمره به اختلال هذیانی می گذرد – به نظر می رسد قبلاً مهار شده بود، اما با تهدید قریب الوقوع تنها ماندن به شدت شیدایی فرستاده شد. آنچه که به عنوان داستان جنجالی یک خانواده در حال بلوغ در جریان تلخ و شیرین آغاز می شود، به طور غیرقابل پیش بینی به مطالعه زندگی با بیماری شدید روانی می پردازد، همانطور که هم مبتلایان و هم نزدیک ترین و عزیزترین آنها که به تدریج از خود بیگانه شده اند، تجربه می کنند.

با انجام این کار، فیلمنامه که توسط شامپانیر به همراه همسرش ناتالی نوشته شده است، در بدترین سناریوهای کابوس‌آمیز فرو می‌رود و ناراحتی شخصیت‌ها و تماشاگران را به صورت پشت سر هم افزایش می‌دهد. اگر معاشقه‌های فیلم با ملودرام تمام عیار گهگاه اعتبار را کاهش می‌دهد، یک جفت اجرای شهودی و متفکرانه هر بار روند را از لبه خارج می‌کنند.

به‌ویژه دیدن تیلور بزرگ – وقتی که لازم است شدت و عدم تعادل را به نسبت مساوی ارائه دهد – پرچ می‌کند – که ویترینی برجسته از این آزمایش و سخاوتمندی است، لذت بخش است. او نقش سحر را بازی می‌کند، مادر خوبی که هنوز از مرگ نابهنگام شوهرش می‌لرزد، با یک عمل‌گرایی دلسوز اما نازک که هسته‌ای از اعتقاد معقول را به هذیان‌های پیشرونده عجیب و غریب او می‌بخشد: ظاهراً او در مورد خیلی چیزها در زندگی حق داشته است، بنابراین می‌توان او در این مورد خیلی اشتباه می کند؟

Paper Spiders (2020) | MUBI

زیرنویس Paper Spiders 2020 حداقل این دلیلی است که وقتی داون که اخیراً با مرد همسایه بر سر یک تخلف جزئی در حیاط خانه مشاجره کرده بود، مدعی شد که از آن زمان او را تعقیب کرده و او را مورد آزار و اذیت قرار داده است، حداقل این دلیلی است که ملانی را محتاطانه ابراز همدردی می کند. اما آیا او واقعاً می تواند از پشت بام آنها بالا برود تا از آنها جاسوسی کند؟ آیا او واقعاً بدون شکستن حتی یک شیشه به سمت پنجره آنها سنگ پرتاب می کند؟ زمانی که داون ادعا می کند که از فناوری الکترومغناطیسی برای ایجاد میگرن به او استفاده می کند، ملانی مجبور می شود به این نتیجه برسد که همه چیز در ذهن اوست.

عاقلانه، شامپانیرها با سایکودرام پرپیچ و خم در مقابل تماشاگران مقاومت می‌کنند: اگرچه لنزهای زیبای زک کاپرشتاین بر فضاهای داخلی و سایه‌های گرگ و میش سنگین است، اما وحشتی که گلو را تنگ می‌کند در اینجا به شکلی غیرعادی‌تر ظاهر می‌شود، از درک تدریجی یک دختر از واقعیتی خطرناک. دور از تنش، و اینکه او نمی داند چگونه کمک کند.

Paper Spiders' Review – The Hollywood Reporter

این یک فضای خالی عجیب در فیلمنامه است که به نظر می رسد ملانی هیچ اقوام یا دوستان خانوادگی ندارد که نگرانی های خود را با آنها در میان بگذارد. تنها متحد بزرگسال او، یک مشاور راهنمایی مدرسه ای است که به نظر می رسد در این فیلم صمیمانه همدلانه، عبوس بودنش در سبک کمدی نابجاست. با این حال، این تنها بودن ملانی است که یک فیلم میانی به محورهای ناکارآمدی وحشتناک تر تبدیل می شود: اگر فیلم تلاش می کند از پشت سر هم پلان های شدید با مونتاژهای غمگینی که به موسیقی پاپ آکوستیک زده می شوند، بگذرد، اجرای آرام و درهم و برهم اوون تمایل کمتری دارد. چنین راه های کوتاه احساسی

کمتر موفقیت آمیزتر از این بن بست پرتنش والد-کودک، داستان فرعی عاشقانه ای است که ملانی را با مجموعه ای بسیار متفاوت از مشکلات جفت می کند: بچه پولدار شیک و دنیل الکلی جوان در حال بهبودی (ایان نلسون مهربان)، که مسائل مربوط به سوءمصرف مواد در کوتاه نویسی مختصر به تصویر کشیده شده است. که آنها را در کنار نمایش دقیق تر بیماری روانی در فیلم، چندان قانع کننده نمی کند. این یک ملودرام نوجوانانه است که به طرز ناخوشایندی با یک بحران غیرمعمول تر و نگران کننده تر از ناامنی داخلی همراه شده است. «عنکبوت های کاغذی»، مانند دو شخصیت اصلی زخمی اش، به اندازه کافی برای مقابله با آن ها وجود دارد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.