تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 آبان 1402 - 13:30
452 بازدید
کد خبر : 208815

Google Cloud ویژگی های جدیدی را به Vertex AI Search برای شرکت های بهداشت و درمان و علوم زندگی اضافه می کند

Google Cloud ویژگی های جدیدی را به Vertex AI Search برای شرکت های بهداشت و درمان و علوم زندگی اضافه می کند

  به گزارش بای رپورتاژ پلتفرم انتشار رپورتاژ آگهی و به نقل از پرنیوزایر لاس وگاس، ۹ اکتبر ۲۰۲۳ /PRNewswire/ — امروز در HLTH ’23، Google Cloud قابلیت‌های جدیدی را در Vertex AI Search برای سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی و علوم زیستی اعلام کرد که جستجوی مولد AI (ژن AI) با تنظیم پزشکی را در یک

 

به گزارش بای رپورتاژ پلتفرم انتشار رپورتاژ آگهی و به نقل از پرنیوزایر لاس وگاس، ۹ اکتبر ۲۰۲۳ /PRNewswire/ — امروز در HLTH ’23، Google Cloud قابلیت‌های جدیدی را در Vertex AI Search برای سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی و علوم زیستی اعلام کرد که جستجوی مولد AI (ژن AI) با تنظیم پزشکی را در یک گستره وسیع فعال می‌کند. طیفی از داده ها از جمله منابع بالینی، مانند داده های FHIR و یادداشت های بالینی. این کار را با ادغام با Google Cloud’s Healthcare API و Healthcare Data Engine، و همچنین با جستجوی Google Health و قابلیت‌های خلاصه‌سازی هوشمند از محصول آزمایشی خود به نام Care Studio انجام می‌دهد. مشتریان Google Cloud می‌توانند برای دسترسی زودهنگام به ویژگی‌های Vertex AI Search برای مراقبت‌های بهداشتی و علوم زندگی ثبت‌نام کنند تا بازخورد خود را امتحان کرده و به اشتراک بگذارند.

Vertex AI Search تنظیم شده برای مراقبت های بهداشتی و علوم زیستی به حل مشکلات حاد و فزاینده کمبود نیروی کار، فرسودگی ارائه دهندگان و بار اداری کمک می کند. هزینه های اداری تنها در سال ۲۰۲۲ با افزایش ۱۸ میلیارد دلاری، ۳۰ درصد افزایش تنها در یک سال، به ۶۰ میلیارد دلار در سال (CAQH) رسید. علاوه بر این، طی پنج سال آینده، ایالات متحده با کمبود پیش‌بینی‌شده بیش از ۳.۲ میلیون نفر از کارکنان مراقبت‌های بهداشتی خط مقدم، مانند دستیاران پزشکی، دستیاران سلامت در منزل و دستیاران پرستاری (Mercer) مواجه خواهد شد. ویژگی‌های Vertex AI Search برای شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی و علوم زیستی به کاهش برخی از بارهای اداری کمک می‌کند و به عنوان یک فناوری کمکی برای پزشکان و سایر کارکنان مراقبت‌های بهداشتی عمل می‌کند.

 

بوراک گوکتورک، معاون و مدیرکل سازمان، گفت: «ارائه قابلیت‌های جستجوی هوش مصنوعی با کیفیت Google در کل اکوسیستم سازمان، از جمله EHRs، پتانسیل بهبود چشمگیر کارایی، ارائه پشتیبانی تصمیم‌گیری بالینی و افزایش کیفیت مراقبت‌هایی را دارد که پزشکان می‌توانند به بیماران ارائه دهند.» مدیر کل، Cloud AI و Industry Solutions برای Google Cloud. مفیدتر کردن Vertex AI Search برای سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی و علوم زیستی برای ما یک اولویت است، زیرا می‌دانیم که داشتن اطلاعات و بینش درست در زمان مناسب می‌تواند همه تفاوت‌ها را در سلامت ایجاد کند.»

 

ویژگی‌های جدید مبتنی بر توانایی فعلی Vertex AI Search برای راه‌اندازی آسان برنامه‌های جستجوی پرسش و پاسخ و جستجوی محاوره‌ای با مدل‌های پایه است، از جمله توانایی زمین‌کردن خروجی‌های هوش مصنوعی نسل به داده‌های شرکت. ویژگی‌های جدیدی که امروز در Vertex AI Search تنظیم شده برای مراقبت‌های بهداشتی و علوم زیستی اعلام شد، به مشتریان این امکان را می‌دهد تا اطلاعات بالینی دقیق‌تری را به‌طور کارآمدتر پیدا کنند و از سوابق بیمار سؤال بپرسند.

 

مشتریان Google Cloud کنترل داده های خود را حفظ می کنند. در تنظیمات مراقبت‌های بهداشتی، دسترسی و استفاده از داده‌های بیمار از طریق پیاده‌سازی زیرساخت قابل اعتماد Google Cloud و ذخیره‌سازی داده امن که از انطباق HIPAA پشتیبانی می‌کند، همراه با امنیت، کنترل‌های حریم خصوصی و فرآیندهای هر مشتری محافظت می‌شود. علاوه بر این، Vertex AI Search، Healthcare Data Engine و Healthcare API از انطباق HIPAA پشتیبانی می‌کنند. ویژگی‌های جدید Vertex AI Search برای شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی و علوم زیستی نیز از انطباق HIPAA پشتیبانی می‌کند.

ویش آنانترامان، مدیر ارشد فناوری کلینیک مایو، گفت: «مراقبت های بهداشتی یک صنعت داده فشرده است که اکثر دانش پزشکی در اسناد و متن های بدون ساختار محبوس شده است. “عملکرد جستجوی جدید Vertex AI قابلیت های جدیدی را برای Mayo Clinic برای استفاده از داده ها برای پشتیبانی از طیف گسترده ای از برنامه ها ارائه می دهد.”

 

«اکنون که داده‌های مهم، حجم کاری برنامه‌ها و سایر منابع فناوری اطلاعات خود را از داخل محل به Google Cloud منتقل کرده‌ایم، استفاده از هوش مصنوعی ژنرال برای جستجو در داده‌های سازمانی ما این پتانسیل را دارد که اطلاعات و بینش‌هایی را که می‌توانیم به پزشکان خود ارائه کنیم، به‌طور چشمگیری بهبود بخشد. و دیگر اعضای تیم ما، گفت: کش پاتل، EVP و مدیر ارشد اطلاعات دیجیتال Hackensack Meridian Health. داده‌ها هسته اصلی نحوه مدرن‌سازی مراقبت‌های بهداشتی هستند و Vertex AI Search برای مراقبت‌های بهداشتی و علوم زیستی به ما کمک می‌کند از داده‌های خود بهترین استفاده را ببریم.»

 

ریچارد کلارک، مدیر ارشد تجزیه و تحلیل Highmark Health گفت: «رویکرد ترکیبی هایمارک هلث، پرداخت‌کنندگان، ارائه‌دهندگان، نوآوران فناوری و سازمان‌های اجتماعی را برای ایجاد یک اکوسیستم سلامتی که برای همه بهتر کار می‌کند، به هم متصل می‌کند. هوش مصنوعی، از جمله هوش مصنوعی مولد، نقشی کلیدی در نحوه فعال کردن Living Health ایفا می‌کند و ما علاقه‌مندیم که چگونه Vertex AI Search می‌تواند به ما در ساده‌سازی تجربه و شخصی‌تر، در دسترس‌تر و مفیدتر کردن آن برای ارائه‌دهندگان و بیماران کمک کند.»

 

ما در حال حاضر قابلیت‌های جستجو و خلاصه‌سازی Google Health را در Expanse EHR خود تعبیه کرده‌ایم و این راه‌حل را به مشتری ارائه کرده‌ایم؛ کاری که مجموعاً به آن افتخار می‌کنیم. در ادامه بررسی خواهیم کرد که چگونه قابلیت گسترده‌تر با Vertex AI Search می‌تواند ارائه‌دهندگان را بیشتر توانمند کند. و بیماران، گفت: هلن واترز، EVP و COO از MEDITECH. فراتر از ترکیب ساده اطلاعات، این قابلیت‌ها می‌توانند مهم‌ترین اطلاعات را سازماندهی کرده و به نمایش بگذارند تا به تیم‌های مراقبتی که بیش از حد سنگین هستند در جریان کارشان کمک کند.»

 

مشتریان Google Cloud می‌توانند از استفاده از ویژگی‌های Vertex AI Search برای مراقبت‌های بهداشتی و علوم زندگی در کنار Med-PaLM 2، مدل زبان بزرگ گوگل که از نظر پزشکی تنظیم شده است، بهره‌مند شوند. در حالی که Med-PaLM 2 در موضوعات پیچیده پزشکی متخصص است، ویژگی‌های Vertex AI Search برای مراقبت‌های بهداشتی و علوم زیستی قابلیت‌های جستجوی تنظیم‌شده پزشکی مبتنی بر پرونده بیمار را ارائه می‌دهد. وقتی با هم ترکیب شوند، سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند مرتبط‌ترین پاسخ‌ها را برای سؤالات پیچیده پزشکی هم از دانش جهانی و هم در پرونده پزشکی بیمار بیابند و به آنها امکان می‌دهد تا تصمیمات آگاهانه‌تری را سریع‌تر و کارآمدتر بگیرند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی‌های جستجوی Vertex AI برای مراقبت‌های بهداشتی و علوم زیستی، به غرفه Google Health شماره ۵۶۲۶ در HLTH ’23 بروید و لطفاً با تیم فروش Google Cloud خود تماس بگیرید تا برای آزمایش ویژگی‌های جدید ثبت‌نام کنید.

 

درباره Google Cloud

Google Cloud توانایی هر سازمان را برای تغییر دیجیتالی کسب و کار و صنعت خود تسریع می کند. ما راه‌حل‌هایی در سطح سازمانی ارائه می‌کنیم که از فناوری پیشرفته Google و ابزارهایی استفاده می‌کنند که به توسعه‌دهندگان کمک می‌کنند تا پایدارتر بسازند. مشتریان در بیش از ۲۰۰ کشور و منطقه به Google Cloud به عنوان شریک مورد اعتماد خود مراجعه می کنند تا بتوانند رشد کنند و بحرانی ترین مشکلات تجاری خود را حل کنند. 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 2 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.